Çanakkele en iyi psikolog listesini inceleyin. Çanakkale psikolog tavsiye fiyatları hakkında bilgi alın.

Çanakkale En İyi Psikolog Tavsiye

Çanakkale en iyi psikolog listesini sizler için hazırladık. Çanakkale psikolog tavsiye listemizi güvenle inceleyebilir ve iletişim numaralarından kolayca randevu alabilirsiniz.

En iyi online psikolog tavsiye listesini inceleyin.
En iyi online psikolog tavsiye listesini inceleyin. Hemen online terapi için randevu alın.

Psikoloji: İnsan zihnini, davranışlarını, duygu ve düşüncelerini inceleyen bilim dalıdır.. Bu alanda çalışma yapan uzman kişilere ise psikolog denir. Psikologlar; üniversitelerin 4 yıllık psikoloji lisans bölümünden mezun olmuş kişilerdir. Klinik psikolog ise; lisans eğitimlerinden sonra üniversitelerin klinik psikoloji yüksek lisans programını tamamlamış kişilerdir.

Çanakkale Psikolog Tavsiye Listesi

  • Uzman Klinik Psikolog Kübra Tehci
  • Uzman Klinik Psikolog Pelin Sezgin
  • Psikolog Sinem Biçer Uçar
  • Uzman Klinik Psikolog Çağdaş Tümer
  • Uzman Klinik Psikolog Duygu Engin
Uzman Klinik Psikolog Kübra Tehci
Uzman Klinik Psikolog Kübra Tehci

Uzman Klinik Psikolog Kübra Tehci

2016 yılında Nişantaşı Üniversitesi’nden psikoloji alanında lisans derecesi ile mezun olmuştur. Ardından, 2016-2018 yılları arasında Üsküdar Üniversitesi’nde tezli bir yüksek lisans programında klinik psikoloji eğitimi almış ve bu programı başarıyla tamamlamıştır.

Üsküdar Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilen Türkiye Bağımlılık Risk Profili ve Ruh Sağlığı Haritası (TURBAHAR) araştırmasında yer almış, yüksek lisans tezini sigara bağımlılığı ve aleksitimi konuları üzerine yoğunlaşarak hazırlamıştır. Bu süreçte NP Üsküdar Beyin Hastanesi ve VM Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde gerçekleştirilen klinik araştırmalara aktif olarak katkıda bulunmuştur. Aynı zamanda Üsküdar Üniversitesi’nden Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamış, Davranış Bilimleri Enstitüsü’nden Emre Konuk’tan Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme (EMDR) teknikleri üzerine özel bir eğitim almıştır.


Klinik Psikolog Pelin Sezgin
Uzman Klinik Psikolog Pelin Sezgin

Uzman Klinik Psikolog Pelin Sezgin

Uzman Klinik Psikolog Pelin Sezgin, Okan Üniversitesi’nden Psikoloji bölümü lisans derecesini aldıktan sonra, aynı üniversitenin Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını ‘Psikolojik Sağlık ve Kişilik Özellikleri Arasındaki Bağlantıyı Araştıran’ tez projesi ile başarıyla tamamlamıştır. Lisans döneminde araştırma asistanı olarak görev yapmış ve bu süreçte bilimsel araştırmalarına yoğunlaşmıştır. 2017 ile 2019 yılları arasında, ‘Üniversite Öğrencilerinde Algılanan Stresin İzleme Testi Performansı Üzerine Etkisi’, ‘Genç Yetişkinlerde Gürültünün Öfkeye Etkisi’ ve ‘Gürültü Kirliliğinin Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu Üzerindeki Etkileri’ gibi konularda birkaç önemli çalışmayı yayınlamıştır.


Psikolog Sinem Biçer Yıldırım
Psikolog Sinem Biçer Yıldırım

Psikolog Sinem Biçer Uçar

2009 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki Yakın Doğu Üniversitesi’nin Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra, Bahçeşehir Üniversitesinde Aile Danışmanlığı alanında yüksek lisans yaparak uzmanlık derecesine sahip olmuştur.

Ankara, Bursa ve İstanbul’daki çeşitli okul öncesi eğitim kurumları ve özel okullarda hem kurum yöneticisi hem de kurum psikoloğu olarak görev yapmıştır. Bu süreçte okul öncesi ve okul çağındaki çocuklar, ergenler ile çalışarak geniş bir yaş aralığındaki bireylerle deneyim kazanmış ve aynı zamanda ailelere yönelik danışmanlık hizmetleri sunmuştur.,ü


Klinik Psikolog Çağdaş Tümer
Klinik Psikolog Çağdaş Tümer

Uzman Klinik Psikolog Çağdaş Tümer

2014 yılında FMV Işık Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi- Psikoloji (İngilizce) bölümünden başarı bursuyla mezun olduktan sonra; özel sektörde farklı kuruluşlarda uzun yıllar psikolog ve yönetici olarak görev aldı. Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını; “Dünyada ve Türkiye’de Son 10 Yılda DEHB Tedavisinde Çocuk ve Ergenlere Uygulanan Psikososyal Yöntemlerin Etkinliklerine Dair Çalışmaların Gözden Geçirilmesi” adlı çalışmamla tamamladı. Ekol olarak daha çok Bilişsel Davranışçı Terapi (CBT) ve Kişilerarası İlişkiler Terapisi’ni (IPT) benimsemektedir.


Klinik Psikolog Duygu Engin
Klinik Psikolog Duygu Engin

Uzman Klinik Psikolog Duygu Engin

2018 yılında Yaşar Üniversitesi’nin İngilizce Psikoloji programından mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında, 2017’de Çanakkale Devlet Hastanesi’nde poliklinik alanında deneyim kazanmak amacıyla stajını başarıyla tamamlamıştır. Üsküdar Üniversitesi’nde 2021 yılında klinik psikoloji alanında yüksek lisans derecesini elde etmiş ve yüksek lisans tezini “Geleneksel Akran Zorbalığı ve Siber Zorbalık” üzerine hazırlamıştır. Uzmanlık eğitimini NP İstanbul Hastanesi’nde gerçekleştirerek tamamlayan bu birey, şu anda yetişkinler, çocuklar ve ergenler için terapi hizmetleri sunan bir Uzman Klinik Psikolog olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Çanakkale En İyi Psikolog Nasıl Seçilir?

  • Diploma kontrolü yapmaktan çekinmeyin. Unutmayın siz bir hizmet alıyorsunuz ve diploma kontrolü yapmanız en doğal hakkınız. Uzmanınız diplomalarını E devlet üzerinden teyit edebilir Türkiye’de geçerli olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
  • Destek almak istediğiniz alan ile ilgili uzmanın sertifikası olup olmadığını kontrol edin. Örneğin aile terapisi, cinsel terapi, BDT, oyun terapisi ve EMDR terapisi gibi. Sertifikaların geçerliliği için MEB onaylı olup olmadığını kontrol edin.
  • Psikologlar sizlere akıl vermez, sizleri yargılamaz. Sorunlarınızı, yaşantınızı ve düşüncelerinizi profesyonel olarak ele alır. Bu nedenle sizinle olan iletişimine dikkat edin.
  • Randevu almadan önce ön görüşme sağlayın.
  • Seans ücretleri terapi sürecinde önemli bir etkendir. Bütçenize uygun uzman seçmenizi öneririz. Çünkü terapi süreci size bağlı olarak aylar sürebilir ve yarım bırakmanız psikolojik açıdan ruh sağlığınızın daha kötüleşmesine neden olabilir.

Çanakkale Psikolog Fiyatları ve Seans Ücretleri

Çanakkale psikolog fiyatları; 1000 TL ile 1500 TL arasında uzman tercihine göre değişiklik göstermektedir. Çanakkale psikolog seans ücretleri en iyi psikolog seçimi için kriter değildir. Yani pahalı uzman en iyi anlamına gelmemektedir. Bununla birlikte terapi ücretlerine göre seans ücretlerinde artış olabilmektedir. İlişki, çift, evlilik ve aile terapisi veya oyun terapisi gibi alanlarda ücretlerde farklılık olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir