Sign In

Blog

Latest News

Ankara En İyi Psikolog 5 Tavsiye

Psikolojik destek için uzman arayışlarınız için Ankara en iyi psikolog tavsiye listesini sizler için hazırladık. Bu liste tamamen danışanların güvenilir yorumları incelenerek hazırlanmıştır.

Ankara En İyi Psikolog Listesi

Kalabalık şehirler, psikolojik sorunlarıda beraberinde getirebilmektedir. Psikolojik destek için uzman arayışındaysanız sizlere Ankara en iyi psikolog listesini günlerce araştırdıktan sonra hazırladık. Listemize destek olan DoktorBilgini.com platformuna şükranlarımızı sunarız.

 1.  Klinik Psikolog Mehmet Emin Kızgın
 2.  Uzman Psikolog Betül Tamöz
 3. Uzman Psikolog Ebru Sinici
 4. Psikolog Metin Günaydın
 5. Klinik Psikolog Yasin İlker

Ankara Psikolog Tavsiye

Ankara psikolog tavsiye listemizi umarım beğenmişsiniz. Bu liste ekibimiz tarafından günlerce araştırıldı. Daha önce kendilerinden terapi ve destek alan danışanlarla görüşüldü. Kendilerinin düşünceleri alındı. Ayrıca DoktorBilgini.com platformundaki yorumları ekibimiz tarafından incelendi. Randevu almak için DoktorBilgini.com platformunu güvenle kullanabilirsiniz.

 1. Klinik Psikolog Yasin İlker
  Adres:Mustafa Kemal Mahallesi, Deniz Life Plaza, 2139. Sk. No:15 D:9, Çankaya, Ankara
  İletişim: +90 850 495 00 66
 2. Klinik Psikolog Mehmet Emin Kızgın
  Adres: Çetin Emeç Bulvarı, Kabil Cd No:3 D:2, Öveçler / Ankara
  İletişim: +90 850 495 00 66

Ankara En İyi Psikolog Seçimi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Son zamanlarda çıkan sahte psikolog haberlerinden sonra psikolojik destek almak için uzman arayışında çok dikkatli olunması gerekmektedir. Çünkü psikoloji lisans diplomasına sahip olmayıp, kendisini psikologmuş gibi tanıtan birçok şahıs bulunmaktadır. Uzman görüşlerine göre

 • Öncelikle diploma kontrolü yapmanız gerekmektedir.
 • Sizinle olan iletişimine dikkat etmelisiniz. Çünkü meslek etiğine göre uzmanların yaklaşımının son derece profesyonel olması gerekmektedir.
 • Eğitim ve sertifika programlarını kontrol edin. Sizin ihtiyacınız olan terapi hakkında yetkinliği, yani eğitimi olup olmadığı önemlidir. ( Örneğin cinsel terapi , aile terapisi , oyun terapisi )
 • Randevu almadan önce ön görüşme sağlayın.
 • DoktorBilgini.com platformunda profilini ve danışan yorumlarını inceleyin.
 • Bütçenize uygun uzman seçimi sağlayın.

Klinik Psikolog Kimdir?

Klinik psikolog; lisans eğitiminden sonra yüksek lisans eğitimini klinik psikoloji alanında yapmış psikologlara verilen ünvandır. Ankara klinik psiklog seçimi içinde yüksek lisans diplomasının kontrol edilmesi gerekmektedir.

Ankara Psikolog Fiyatları

Uzmanlara göre terapi uzun sürebilen bir süreçtir. Çünkü kimsenin elinde sihirli değnek yoktur. Terapi süreci, uzmandan çok danışanlara bağlıdır. Bu nedenle Ankara psikolog fiyatları psikolojik destek alımında önemli bir role sahiptir.

Ankara psikolog ücretleri araştırması yaparken, uzmanın seans ücretinden çok yetkinliğine bakmak gerekir. Çünkü seans ücretleri meslek olarak daha iyi olduğunu göstermez.

Psikolog Yorumları

İnternette bir çok sahte yorum bulunmaktadır. Bu nedenle araştırma yaparken çok dikkatli olmalısınız. Birçok fake yorum bulunabilir. Araştırmalarımıza göre tavsiye olarak Doktor Bilgini sitesini inceleyebilirsiniz. Yorumlar tamamen şeffaf olarak bulunmaktadır.

İlginizi çekebilir: Bursa psikolog tavsiye

 

Related Posts

Comments (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.