Bursa en iyi psikolog listesini inceleyin. Bursa psikolog tavsiye yorumları.

Bursa En İyi Psikolog 5 Tavsiye

Kendinizin ya da bir yakınınızın psikolojik destek almaya ihityacı mı var? Bursa en iyi psikolog tavsiye listesini sizin için hazırladık. Bu liste ekibimizin günlerce çalışıp, araştırması sonucu oluşturulmuştur. Güvenilir sağlık platfomlarından yorumları incelenmiştir.

Psikolojik destek almak günümüzde gayet normal bir durumdur. Normal olmayan ise terapiye ihtiyacı olupta farkında olmayan insanlardır. Siz bu sayfayı incelediğinize göre psikolojik destek ve terapi sürecine hazır olmalısınız. Önemli olan psikolojik durumunuzun farkında olmanızdır.

Bursa En İyi Psikolog Tavsiye Listesi

Bursa, Türkiye’nin nüfus bakımında en kalabalık 4’üncü şehridir. Yapılan araştırmalara göre kalabalık şehirlerde yaşayan insanlarda psikolojik sorunlar daha çok görülmektedir. Gerek şehirlerin sorunları, gerekse maddi kaygılar kalabalık nüfuslu illerde daha çok yaşanmaktadır. Yapılan bir diğer araştırmaya göre maddi sorunlar ve kaygılar yaşayan insanlarda psikolojik problemler daha sık görülmektedir. Aşağıda bulunan Bursa en iyi psikolog listesinin hazırlanmasında ekimize destek olan Türkiye’nin sağlık platformu DoktorBilgini.com platformuna teşekkür ederiz.

  1. Psikolog Ufuk Çelebi
    Randevu ve Bilgi İçin: +90 850 495 00 66

Yukarıda bulunan liste bizim araştırmalarımıza göre şehrin en iyi uzmanlarıdır. Randevu ve detaylı bilgi için Doktorbilgini.com Bursa psikolog tavsiye listesini inceleyin.

Online terapi için en iyi online psikolog listesini inceleyebilir, güvenle randevu alabilirsiniz.

Psikolog Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Öncelikle sahte psikologlara karşı sizleri uyarmak isteriz. Son zamanlarda artan haberlerden de gördüğümüz üzere, psikoloji alanında uzman olduğunu , hatta klinik psikolog gibi ünvanlara sahip olduğunu belirten çok fazla sahtekar bulunmaktadır. Bursa en iyi psikolog seçimi yaparken dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibidir.

  • Uzmanın diplomasını görmeden ve teyit etmeden terapi sürecine başlamayın. Diplomasını sormaktanda çekinmeyin.
  • Sizinle olan iletişimine dikkat edin.
  • Eğitimleri ve sertifikalarını kontrol edin. İhtiyacınız olan terapi için yetkiliği olup olmadığını ancak bu şekilde anlayabilirsiniz.
  • Klinik psikolog ünvanına sahipse, yüksek lisans diplomasını kontrol edin. Klinik psikoloji üzerine Türkiye’de yetkinliği bulunan bir yükseköğretim kurumundan yüksek lisans diplomasına sahip olması gerekir.
  • Güvenilir sağlık platformlarından yorumlarını inceleyin.

Bursa Psikolog Tavsiye

Eskiden çevremizden tavsiye alırken, artık çevremizden öneri alsakta internette araştırma yaparız. Ancak internette birçok yanlış bilgi bulunmaktadır. Bu nedenle Bursa psikolog tavsiye incelemesi ve araştırması yaparken güvenilir platformları tercih etmekte fayda vardır.

Bursa Psikolog Fiyatları

Bursa psikolog fiyatları terapiste göre değişmekle beraber; 200 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. ancak bu seans ücretleri sizi uzman seçiminde yanlış düşüncelere yöneltmesin. Uzmanların mesleki açıdan yetkinliğini seans ücreti değil, çalışmaları ve başarıları belirler.

İlginizi çekebilir: Ankara psikolog tavsiye

2 thoughts on “Bursa En İyi Psikolog 5 Tavsiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir