Kocaeli En İyi Psikolog 5 Tavsiye

Kocaeli psikolog tavsiye listesini inceliyorsanız, psikolojik rahatsızlıkların en zor bölümü olan kabullenme evresini aşmışsınız demektir. Psikolojik bozuklukların tedavisinde önemli olan kişinin durumu kabul etmesidir. Çoğu insan durumun ya farkında değildir, ya da kabul etmemektedir. Ancak psikolojik destek almak günümüzde hayati ihtiyaçlar arasında yerini almıştır. Bu nedenle sizde terapi almaktan çekinmeyin. Zaten bu yazıyı okuyorsanız, bu aşamayı çoktan geçmişsiniz demektir.

Kocaeli en iyi psikolog tavsiye listesini sizin için hazırladık.

Psikologlar Hangi Hastalıklara Bakar?

Birçok psikolojik rahatsızlıkla ilgilenmekte olan Kocaeli Psikologlar; Çok zor vakaların bile uygun terapi yöntemi ile danışanlarını başarılı bir şekilde tedavi etmektedir.

  • Depresyon: kişilerin kendini iyi hissetmediği, halsizlik, motivasyon eksikliği, mutsuzluk ve husursuzluk, gelecek kaygısı ve karamsarlık, suçluluk duygusu, intihar ve ölüm düşünceleri yaşatan, çok uzun sürebilen ve kesinlikle tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır.
  • Kişilik Bozuklukları: Kişilik; bizleri diğer insanlardan ayıran davranışlarımızın bütünüdür. İlişkilerimizde ve genel hayatınızda gözle görülür bir takım sıkıntılar yaşıyorsanız, kişilik bozukluğu yaşıyor olmanız normaldir. 11 tip kişilik bozukluğu bulunmaktadır. Bunlar; Şizoid , paranoid, şizotipal, antisosyal, borderline, Histriyonik, narsistik, çekingen, bağımlı, takıntılı kişilik bozukluğudur. Psikolojik rahatsızlık olan kişilik bozuklukları hayatınızı derinden etkileyebilir.
  • Anksiyete: Diğer adı ile kaygı bozukluğu olarak bilinen psikolojik bir rahatsızlıktır. Ancak günlük hayatımzıda arasıra kaygı veya anksiyete yaşamak çok doğal bir psikolojik durumdur. Fakat bu durum günlük hayatımızı derinden etkiliyor ve yaşam kalitemizi düşürüyorsa anksiyete tanısı konabilmektedir. Bu durumda psikolojik destek almak gerekmektedir.
  • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu: Bu psikolojik rahatsızlık her yaşta görülebilmektedir. Genel olarak çocukluk döneminde başlar ve tüm yaşam boyunca devam edebilmektedir. Odaklanmada güçlük,İşleri erteleme, unutkanlık, çalışmaktan çabuk sıkılma, çabuk dikkat dağılması gibi belirtiler yaşıyorsanız psikolog ve ya psikiyatri desteği olmanızda fayda vardır.

Kocaeli En İyi Psikolog Kimdir?

Kocaeli en iyi psikolog listesini hazırlarken ekibimiz ince eleyip sık dokudu. Eski danışanlarının yorumları incelendi. Sonuç olarak aşağıdaki listeyi oluşturduk. Umarım sizler için faydalı olur.

  1. Klinik Psikolog Özlem Tin
    İletişim: +90 850 495 00 66

Kocaeli Psikolog Tavsiye

Kocaeli psikolog tavsiye için araştırmalarımız sonucunda sizlere Klinij Psikolog Özlem Tin’i önerebiliriz.

Araştırmamızı çok ince eleyip sıkı tuttuk ve bu doğrultuda sizlere uzman ismi vermekten çekinmedik. Umarım sizler için önerimiz faydalı olur ve psikolojik rahatsızlıklar konusunda huzur bulursunuz.

Kocaeli Psikolog Fiyatları ve Ücretleri

Kocaeli psikolog fiyatları ve ücretleri uzmanlara göre değişiklik göstermektedir. Ancak bu durum seans ücretlerinin pahalı olması uzmanın en iyi olduğunu anlamına gelmemektedir. En iyi kavramı kişiden kişiye göre değişmektedir. Uzmanların en önemli uyarıları terapi alırken bütçenize uygun uzman seçimi yapmanızdır. Çünkü terapi süreci uzun sürebilir !!!

Tüm bunlarla birlikte Bursa psikolog ve Ankara psikolog sayfamızıda inceleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir